Nagrania wyjazdowe

MOBILNE STUDIO MUZYCZNE

Nasze studio działa mobilnie. Możemy przyjechać we wskazane miejsce i zrealizować sesję nagraniową. Jesteśmy w stanie zarejestrować zarówno audio jak i wideo. Nagranie wyjazdowe jest bardzo dobrą formą promocji. Zarówno dla samego zespołu zgrywającego materiał audio jak i dla lokalnego ośrodka kultury czy samej miejscowości/gminy z której się wywodzą.

Pobierz pełną ofertę

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wybranymi realizacjami związanymi z mobilnym studiem nagraniowym. Zazwyczaj w zakres naszej pracy składało się kilkudniowe nagranie wyjazdowe, mix oraz mastering zarejestrowanego materiału audio oraz sama praca przy płycie – wykonanie grafik oraz zrealizowanie ‚fizycznej’ wersji płyty.

Męski Zespoł Śpiewaczy "Majdaniacy"

Wszystkie prace związane z realizacją płyt zostały wykonane przez ekipę naszego studia – od wyjazdowego nagrania wokali, poprzez mix i mastering materiału aż do zaprojektowania i przygotowania płyt z książeczką informacyjną.

GCKiP Godziszów

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kapela Batorska

Zwieńczeniem ciężkiej pracy muzyków podczas nagrania wyjazdowego oraz naszej pracy podczas obróbki materiału audio jest wykonanie przez nas 750 digipackow wraz z płytami.

Kalina Folk Polichna

Z zespołem ludowym z GCK w Polichnie zaprzyjaźniliśmy się na dobre. Zrealizowaliśmy dla nich nagranie wyjazdowe wraz z kompleksowym przygotowaniem płyty. Byliśmy odpowiedzialni za miks i mastering materiału audio oraz wizualną i fizyczną stronę płyty.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Zadzwońcie i dopytajcie o wszystkie interesujące Was szczegóły.

Sebastian – 512 674 076
Grzegorz – 600 915 901
Maciek – 519 540 932

Napisz do nas